2009 koleksiyonu çantalar

2009 koleksiyonu çantalar

En köklü ayakkabı ve çanta markalarından biri olan Elle, 2009 yaz sezonu koleksiyonun ile çarpıcı modelleri göze batıyor Dore ve lame modelleri de vitrinde yerlerini bulmuşlar... Bunun yanı sıra canlı renklerdeki ekoseli modelleri ve parlak çantalarına da mutlaka bir göz gezdirin!
Divarese'nin yeni sezon koleksiyonunda rengarenk çantalar ve ayakkabılar var. Kırmızı, mor, mürdüm, turuncu gibi canlı renklerdeki aksesuarları ve pastel tonlardaki kıyafetlerinizi hareketlendirmek için kullanabilirsiniz. Divarese'nin ürünleri ile bahar aylarını karnavala çevirmeye hazırlanın!
Kurulduğu 1856 yılından beri kaliteli tasarımlarıyle gündemde olan Burberry, 2009 İlkbahar Yaz Koleksiyonu'nda da bu çizgisini koruyor. Markanın yeni sezon modellerinde öne çıkan renkler beyaz, bordo, siyah ve lacivert. Çanta ve terlik gibi aksesuarlar ise yaz aylarında şıklığınızı tamamlayacak en önemli unsurlar...Kurulduğu 1856 yılından beri kaliteli tasarımlarıyle gündemde olan Burberry, 2009 İlkbahar Yaz Koleksiyonu'nda da bu çizgisini koruyor. Markanın yeni sezon modellerinde öne çıkan renkler beyaz, bordo, siyah ve lacivert. Çanta ve terlik gibi aksesuarlar ise yaz aylarında şıklığınızı tamamlayacak en önemli unsurlar...


0 yorum:

rapor


Genel Genel