TRT1 / Gülben Programı Videosu

type='html'>TRT1 / Gülben Programı 21.02.2011

HÜNERLİ BAYANLAR GÜLBEN PROGRAMINDA...
Öncelikle bir önceki yazıma gönderdiğiniz; yorumlar ve e-postalar için çok çok teşekkür etmek isterim.
Yeni evimiz ile ilgili güzel temennileriniz, dualarınız bizim için ne kadar değerli bilemezsiniz.
Çünkü sizinde belirttiğiniz gibi; her şeyin başı sağlık, her şeyin başı huzur. Bunlar olmazsa isterseniz altın kaplı saraylarda, yalılarda oturmuşsunuz hiçbir kıymeti yok.
İnşallah yeni evimizde; uzun yıllar sevdiklerimiz ile birlikte sağlıklı, huzurlu yıllar yaşamak, sevdiklerimize güzel sofralar kurabilmek ve bu güzellikleri sizlerle paylaşabilmek nasip olsun diyorum :)

Tedavi sürecim ile ilgili ilettiğiniz geçmiş olsun mesajlarına da çok teşekkür ederim. Tedavim ne yazık ki olumlu sonuçlanmadı, kısa bir süre dünyadan kopacak kadar derin bir üzüntü yaşasam da, eşimin ve tüm sevdiklerimin desteği ile toparlandım çok şükür. Şimdilerde daha sakin ve daha tevekkül ile karşılar haldeyim durumu. Kısmet diyelim, hayırlısı diyelim. Bir şeyin vaktini, zamanını, ne zaman olup, ne zaman olmayacağını yüce Yaradan’dan daha iyi bilecek, onun kararlarını sorgulayacak durumda değiliz tabiî ki…

Ve gelelim Gülben programına :)
Kendi sayfalarına yüklemeleri biraz gecikince benimde sizinle paylaşmam biraz gecikmiş oldu. Geç olsun, güç olmasın diyelim :)
Programın; sinir sistemimin oldukça bozuk olduğu bir güne denk gelmesi benim için biraz talihsizlik oldu aslında. Defalarca akan makyajım, kıpkırmızı olan gözlerimin içine beyaz kalem çekilmesi gibi durumlar ve gereksiz bir heyecan ile el titremesi yaşadım.
Aslında heyecandan tek kelime bile edemedim diye düşünüyordum ama az önce videoyu izleyince “epey bir konuşmuşum aslında” dedim eşime :) Daha ne diyecektim ki ? :)
En havalı ve en güvendiğim tarifim olduğu için Asma Yaprağında Karamelize Soğanlı Sardalya’yı sona saklamıştım ama tarifim canlı yayında reklam girme zorunluluğunun kurbanı oldu :(
Yanarım bir tek ona yanarım.
İçimde ukde kalmasın diye o tarifi evde videoya kaydedip sizlerle paylaşmayı bile düşünüyorum, hani canınız bir yemeği çeker illa kaç gün geçse bile aradan yapıp yersiniz ya, işte öyle bir durum :)

Keyifli seyirler diliyorum efendim…Dedim ya; “en havalı ve en güvendiğim tarifim olduğu için Asma Yaprağında Karamelize Soğanlı Sardalya’yı sona sakladım” diye :)
Hatta yayın öncesi sadece onun için defalarca prova yapmış ve dakikalarca düzgün bir yaprak seçmeye uğraşmıştım :)
Bu da onun eşimin kamerasından görüntüleri ile ispatı :)

0 yorum:

rapor


Genel Genel