Kurabiye Kursu Görüntüleri - 06.04.2011

type='html'>kolaj-1

KURABİYE KURSU 5.BÖLÜM :)

Kurabiye kursu fotoğrafları ile devam edelim diyorum. Bugüne kadar beş kurs gerçekleşti ve zamanın ne kadar hızlı, haftaların su gibi aktığını bana hatırlatan bir şey daha oluştu hayatımda; Kurabiye Kursu…

Kurabiye Kursu bahane, muhabbet şahane şeklinde geçen ve kurstan öte okuyucularım ile bir araya gelip, sohbet etme toplantılarına dönüşen kursların, geçtiğimiz Çarşamba günkü bölümü de yine harika geçti! :)
İnanılmaz güldük, eğlendik diyebilirim. Bu kursun öğrencileri aynı zamanda benim Twitter’da ve Facebook’ta epey bir hava atmamı sağladı :)
Öğrencilerimden Arzu Hanım; taa Endonezya-Jakarta’dan geldi desem sanırım kafanızda oluşan; “neden hava attın ki?” sorusunu yanıtlanmış olur. :)
Bugüne kadar gelen öğrencilerde çok yakın yerlerden gelmedi aslında, Çamlıca’da bulunan Atölye için epey uzak sayılabilecek olan; Beylikdüzü, Bahçeşehir, Büyükçekmece, Kartal gibi semtlerden geldi hanımlar.
Ve gelirken de sıcacık, pozitif enerjilerini getirdiler yanlarında.
Böylelikle her kurs sonunda daha mutlu, daha enerjik ve hayat dolu oluyorum.
Kısaca bu kurslar bana ilaç gibi geliyor. :)

Bu arada küçük bir hatırlatma yapayım; daha önceki yazılarımda da belirtmiştim ama “artık tarif ve sofra görüntüleri olmayacak mı blogunuzda” şeklinde yazılan sitemli mailler nedeniyle tekrar söylemek istedim.
Blogumda bugüne kadar, zaman zaman yaptığım siparişleri bile çok ender yayınladım biliyorsunuz, çünkü her zaman söylediğim gibi; blogumun zamansız bir yemek dergisi olmasını istiyorum.
Altını çizerek söyleyeyim; blogum hiçbir zaman butik kurabiye ve pasta bloguna ya da eğitim takvimi ve haberleri veren bir bloga dönüşmeyecek. Emin olabilirsiniz.
Şu anda blogspot’un kapalı olmasının verdiği tatsızlık ve Mayıs sonuna kadar sürecek taşınma telaşımız nedeniyle bloga Kurabiye Kursu fotoğrafları ekliyorum, sırf arada bir sizinle hasret gidermiş olayım ve blog aylarca sessiz kalmasın diye…
Taşınma telaşım biter bitmez, sizler ile yine eskisi gibi tarifler ve sofra görüntüleri paylaşacağım.

Kurabiye ve Pasta Kursu ile ilgili haberler, fotoğraflar, duyurular ise “En Güzel Anı” gibi farklı bir blogda olacak…

Şimdi sizleri her zaman olduğu gibi eşimin çektiği, günün güzelliğini fazlasıyla yansıtan fotoğraf kareleri ile baş başa bırakıyorum, ister aşağıdaki slide show’dan isterseniz flickr albumunden bakabilirsiniz. Keyifli seyirler :)


0 yorum:

rapor


Genel Genel